Tomasz Baszkowski - radca prawny, kancelaria prawna Poznań
Profesjonalne usługi i wieloletnie doświadczenie

Radca prawny Tomasz Baszkowski

Radca Prawny, najstarszy stażem prawnik a zarazem założyciel kancelarii. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W 1978 r ukończył aplikacje prokuratorską. W 1988 r. wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Komisji Arbitrażowej w Poznaniu . W styczniu 1992 r. wraz z adwokatem Mieczysławem Kuszeninem zakłada i prowadzi Kancelarie Radcy Prawnego i Adwokata „Paragraf” w Poznaniu. Obsługa podmiotów gospodarczych to głowna specjalizacja naszej Kancelarii.

Po śmierci adwokata Mieczysława Kuszenina od 1999 r. do dnia dzisiejszego prowadzi swoją Kancelarie Radcy Prawnego „ Paragraf” T. Baszkowski . Kancelaria wykorzystuje wieloletnie doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

Zasiada w radach nadzorczych kilku spółek . Kieruje ich pracami pełniąc funkcje przewodniczącego.

Członek zespołu wykładowców działającego w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Jest specjalistą w zagadnieniach prawa handlowego, gospodarczego, tworzenia , obsługi ,przekształcania i likwidacji podmiotów gospodarczych , prawa farmaceutycznego - w tym tworzenia i przekształcania aptek , organizowania hurtowni farmaceutycznych ich łączenia.

Kancelaria Tomasza Baszkowskiego świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny i rzetelny, gwarantujący jednocześnie indywidualne podejście do każdej sprawy.